Jak si dívky udržují vlasy, aniž by vypadaly staře?

Napsal Courtneied.blogerka.cz (») 12. 7., přečteno: 71×

Většina oblíbených trvalých jsou účesy, které jsou trvalé, ale ne natočené, takže co je trvalá, ale ne natočené? Typ trvalé bez ondulace znamená, že je permován pouze jeden oblouk nebo textura, kterou vyžaduje účes, a není zde žádné zjevné zvlnění. Účelem trvalé je splnit nadýchané, trendové nebo stylingové potřeby účesu. Například, trvalá pouze ke kořínkům nebo konečkům vlasů a trvalá zářivé nebo přirozené vlnění přes silnější pruhy a méně klínů. Takto je stočený tvar přirozenější a plastičtější, čemuž se také říká stylingová trvalá.

Tento účes pouze s trvalou a žádnou trvalou je vhodný zejména pro mladé a módní dívky. Tento přirozený efekt kudrnatých vlasů může maximalizovat kompenzaci staromódního pocitu, který přináší tradiční kudrnaté vlasy, přináší krásu módy a snížení věku. Vezměme si jako příklad 10 oblíbených účesů, abychom podrobně představili výhody a nevýhody pouze trvalých, ale ne kudrnatých účesů.

První: Francouzská rolka▲

Účes na obrázku výše je velmi oblíbený francouzský líný styl vlnité vlasy, označovaný jako French curl nebo French Perm.Tento styl účesu je typickým typem, který pouze trvá, ale nekulmuje.

Od kořínků ke konečkům vlasů vytváří francouzská kudrna pouze zvlnění ve tvaru vlny a není zde patrný pocit zvlnění, který ukazuje přirozený vlnový pocit. Sice je třeba vlasy při ondulaci natočit, ale díky kontrole průměru tyče a počtu závitů navinutí není efektem ondulace objem, ale zvlnění.

Druhý odstavec: blanšírování rybího ocasu▲

Trvalá trvalá s rybím ocasem je také velmi oblíbeným typem stylingové trvalé a je to také styl, který pouze typuje trvalou, ale neroluje se. Od shora dolů je na účesu vidět pouze přirozené vlnění ve tvaru písmene S a tvar ocasu vlasů je rozprostřený jako ocas zlaté rybky, takže se mu říká trvalá s rybím ocasem.

Perm s rybím ocasem má vysoké požadavky na kvalitu vlasů, vyšší technické požadavky a silnou samostylovací schopnost po trvalé. Proto tento účes není vhodný pro dívky s jemnými a měkkými vlasy, menším objemem vlasů a bez stylingu.

Třetí odstavec: roláda ▲

Vaječné rolky jsou trochu podobné francouzským rolkám, ale vlny jsou hrbolatější a textura je úhlednější. Vzhledem k tomu, že vnější obrys účesu je velmi zvlněný, je velmi podobný kdysi oblíbené hlavičce vaječné rolády, proto se jí říká vaječná roláda.

Čím přirozenější je zvlnění, tím vyšší jsou požadavky na kvalitu vlasů a u jemných a měkkých vlasů je obtížné tuto přirozenou zvlněnou texturu vypálit. Proto je tento účes vhodný pouze pro dívky s hustými a hustými vlasy. Kromě toho musí mít také určitou schopnost modelování, jinak se efekt značně sníží, pokud se s ním nebude dobře manipulovat.

Čtvrtý odstavec: vzduchový polštář ▲

Perm se vzduchovým polštářem se blíží permu s rybím ocasem, ale směr proudění ocasu vlasů je otočený ven, což lidem dodává měkký a elastický pocit, proto se nazývá perm se vzduchovým polštářem. Tento typ trvalé trvá pouze uprostřed a na konci účesu a po trvalé je cítit pouze tvar, bez pocitu vlnění.

Výhodou je, že je super přírodní a módní. Nevýhodou je vybírání lidí a kvalita vlasů a dovednosti kadeřníků jsou vyšší. Trvalá není dobrá a je podobná rovným vlasům, pokud jsou příliš horké, budou příliš kudrnaté, proto je velmi důležité tento stupeň uchopit.

Část 5: Měkká perm▲

Soft perm je druh efektu, který vypadá jako role, ale není role, a je to také strop s tvarovou trvalou. Tato trvalá vytváří pouze přirozený oblouk na konci vlasů a není vidět ani vlna, natož pocit zvlnění. Ale přirozenější než rovné vlasy, poskytuje velmi jemný pocit, také známý jako měkká trvalá.

Tento účes je vhodný pro dívky s velkým množstvím vlasů.Před trvalou je nutné sestříhat vrstvy a ztenčit konečky vlasů, aby se dosáhlo lehkého a dynamického efektu před trvalou. Při ondulaci je změkčení velmi lehké a tyčinka je také nejhustší.Po ondulaci je to pocit na obrázku.

Část 6: Zlatá rybka Hot ▲

Blanšírování zlaté rybky se týká efektu blanšírování jako plavání zlaté rybky s vrtěním ocasu, takže se tomu říká blanšírování zlaté rybky. Ve skutečnosti je tento efekt podobný jako trvalka s rybím ocasem. Trvalá s rybím ocasem patří k dlouhým vlasům a ocas je otočen dovnitř, zatímco trvalka zlaté rybky patří ke středně dlouhým a dlouhým vlasům a ocas je otočen ven.

Tento typ trvalé je také stylem pouze trvalé, nikoli lokny.Celkový obrys je nadýchaný a přirozený a konečky vlasů jsou přirozeně vytočené ven bez kudrlinek.S módní barvou vlasů je módní a snižující věk.

Sekce 7: Hair Tail Perm▲

Trvalá na ocas, jak název napovídá, je účes, který pouze prodlužuje ocas. Tento účes na obrázku výše má efekt pouze trvalého ocasu. Vzhledem k vysoké úrovni se zdá, že poloha kudrlinek je vysoká. Ve skutečnosti je pouze ocas natrvalý do tvaru S, což je také standardní účes, který pouze trvalá není stočená..

Pro tento účes zvolte silnější tyčinku a na konci vlasů proveďte pouze 1,5 kolečka, které vytvoří přirozený vlnitý efekt na obrázku, který je vhodný pro dívky s hodně vlasy a drsnými vlasy.

Sekce 8: Trojský kůň ▲

Trojská kudrna je typ krátkých vlasů a také je to vlnitý účes vytvořený na bázi bobové hlavy, nemá objem, ale pouze tvar, což je super přirozené. Proč se tomu říká Trojan trvalá? Neexistuje jasný zdroj. Nevím, kdy to začalo. Stalo se populární na internetu. Ve skutečnosti je to krátký vlnitý účes, který je rozcuchaný víc než vlnky vody.

Účes tohoto stylu na obrázku výše je typ trojské trvalé a zaměření trvalé je také trvalá, nikoli snaha o kadeře.

Za deváté: textura horká ▲

Trvalá textura znamená, že když jsou natrvalo krátké vlasy, trvalá je pouze přirozený oblouk ve tvaru písmene C a není vidět žádné zvlnění. Například efekt na obrázku výše je textura trvalá.

Strukturovaná trvalá je velmi přirozená, stejně jako tvar náhodně vyfoukaný fénem.Je stylovější než rovné vlasy a měkčí než kudrnaté vlasy.Je to také klasika v trvalé krátké vlasy.

Sekce 10: Morgan horký ▲

Morgan trvalá je metoda trvalá ke kořínkům vlasů. K trvalému kořínkům vlasů se používají speciální nástroje a lektvary, aby se vytvořil oblouk ve tvaru C pro zvýšení nadýchaného pocitu na temeni hlavy. Morgan trvalá je název kořenového perm nástroje z Jižní Koreje a pozdější typy kořenů trvalé se nazývají Morgan perm.

Morgan trvalá není trvalá ani nekulmuje, pouze kořínek vlasů je tvarově trvalá, účelem je zvýšit výšku temene lebky, lépe upravit tvar obličeje a zvýšit krásu účesu.Read more at:cheap formal dresses uk | short prom dress uk

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a osm